Gram Zdrowia

Home
trucizna

Nikt nie podważa faktu, że mleko zawiera dużo wapnia, który jest niezbędny do rozwoju kości. A czy mniej jest wapnia w orzechach, kapuście, marchwi, burakach? Więcej. A co najważniejsze jest tam w idealnej proporcji z innymi minerałami i do tego w formie łatwo przyswajalnej przez organizm. W mleku występują tłuszcze zwierzęce, a jak wiemy tłuszcz zwierzęcy powoduje zwiększenie ilości cholesterolu i wypłukuje wapń z organizmu, dlatego też mleko się odtłuszcza. Tłuszcze znajdujące się w orzechach i ziarnach (np. słonecznika, najbardziej wartościowe) są przyswajane przez organizm w 80%, podczas gdy tłuszcze z mleka tylko w 20%. W prasie zachodniej dawno już pisano, że zaobserwowano tendencję rezygnowania ze spożywania tłustego mleka i coraz częściej spożywa się niskotłuszczowe. To przyniosło odczuwalne wyniki - znacznie zmniejszyła się ilość zachorowań związanych z układem krwionośnym i pokarmowym. Nasuwa się pytanie - po co zwiększać liczbę zachorowań spowodowanych przez mleko, a potem walczyć o ich zmniejszenie? Co się tyczy kwaśnych produktów mlecznych - kefiru, jogurtu, a szczególnie twarogu i żółtego sera, to te produkty można spożywać, a nawet trzeba. Specjalnie zaleca się spożywanie ich ludziom w podeszłym wieku i dzieciom. Chodzi o to, że bakterie znajdujące się w kwaśnych produktach mlecznych już zrobiły to, co organizm człowieka czyni z wielkim trudem. imitation platform red bottom shoes http://www.replicalouboutin.net christian louboutin leopard slingbacks faux

Więcej…  

Motto:

Dawka czyni truciznę

 

 Na wstępie chcemy podkreślić, że wiemy o tym, że zdrowie ma nie jedno imię. Że coś co zdrowe dla jednego, może być trucizną dla innego. Dobrze wiemy, że nawet najzdrowsza rzecz może stać się trucizną jeśli przedawkujemy. Dlatego zawsze będziemy poszukiwać stanu równowagi, która będzie prowadziła do dobrego samopoczucia, a tym samym strzegła przed chorobami.

Gram Zdrowia to portal, w którym będziemy starali rekomendować wszystko co ma związek ze zdrowiem. Z jednej strony będziemy zamieszczać artykuły promujące zdrowie,a z drugiej rekomendować zdrowe produkty.

Portal zawiera w sobie sklep, ale nie jest on włączony - jest używany tylko i wyłącznie jako katalog rekomendowanych produktów. Moduły sklepu są używane do prezentacji rekomendowanych produktów. Nie zajmujemy się sprzedażą rekomendowanych produktów, czego nie wykluczamy w przyszłości.

Portal powinien zarobić na swoje istnienie, dlatego w niektórych miejscach mogą pojawić się reklamy, niekoniecznie rekomendowanych produktów. Reklamy służą także jako prezentację innego punktu widzenia. Mamy nadzieję, że nie są one zbyt uciążliwe.

Gram zdrowia jest skierowany przede wszystkim do ludzi chorych, którym coś dolega. nie mniej jednak cieszymy się z każdej wizyty osób zdrowych, które mogą poszukiwać informacji jak ustrzec się przed chorobą. Chcemy, żeby każdy znalazł tutaj coś dla siebie - zarówno schorowany stary człowiek, jak i młody, czy trochę starszy szukający porad dla swoich dzieci.

W razie jakichkolwiek uwag prosimy o kontakt.

Jeśli podoba się Państwu treść naszej strony to prosimy o Przekazanie darowiny (PayPal) przy pomocy przycisku w prawym górnym rogu.

 


imitation christian laboutin shoes Replica Christian Louboutin red soles faux
 

http://www.youtube.com/watch?v=Z137thlDxxA

 

Cała prawda o fluorze

Gdyby ktoś powiedział Ci, że regularnie spożywasz substancję bardziej trującą od ołowiu, która powoduje odwapnienie kości, raka, wiele innych chorób oraz jest głównym składnikiem leków psychotropowych, prawdopodobnie byłbyś więcej niż zaniepokojony. Zdaniem niektórych lekarzy na podobne niebezpieczeństwo narażone są miliony ludzi (zwierząt i roślin też) na całym świecie. Cóż to za tajemnicza substancja?

 

Chodzi o fluor dodawany do wody pitnej (fluorki [F-]).

Wielu ludzi po raz pierwszy zetknęło się z fluorem w latach 50. Wtedy właśnie zaczęto dodawać go do pasty do zębów, co miało zapobiec nieprzyjemnym wizytom u dentysty. Mało kto jednak wie, że substancja ta była wykorzystywana już wcześniej, jednak w zupełnie innym celu.

imitation christian lob Christian Louboutin Replica luois bouton knockoff
Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości