Gram Zdrowia

Home
szopa

Kazimierz Dolny 6 kwietnia 2012

Czy kierujemy się wartościami, wspólnymi wartościami? Czy potrzebna nam Konstytucja? Jakimi wartościami kieruje się Puławski Inspektor Nadzoru Budowlanego pisząc to upomnienie?

„Spośród wszystkich krajów UE Polska wydaje najwięcej na swój system sądowniczy a jednocześnie najwięcej skarg trafia do Strasburga z Polski” – Janusz Korwin Mikke

List otwarty do Wojewody Lubelskiego, Starosty Puławskiego

Niech mi wolno będzie złożyć na ręce Pani/Pana informację oraz prośbę, dotyczącą mojego domu, tzw: „Szopy” w Kazimierzu Dolnym przy ul. Zbożowej 23.

„Szopa” jest przedmiotem sporu prawnego w tym sporu o wartości Konstytucyjne i wartości Międzynarodowych Deklaracji i Kart Praw Człowieka. Niebawem, z inicjatywy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka stanie przed obliczem Trybunału Konstytucyjnego oraz Strasburga.

Istotą sporu jest ustalenie konstytucyjności (bezprawności) wydanego przez Inspektora Nadzoru Budowlanego w Puławach nakazu rozbiórki mojego domu.

Więcej…  

http://www.youtube.com/watch?v=3J98xSVW_F4

Kasia Kobus i Kampania Artystyczna De-ska

Dowiedz się więcej i podpisz moją petycję http://wdeska.wordpress.com/petycja/

 

deska-waldemar-szopa-fot169_pzycienski_1201Prośba do dziennikarzy o pomoc w nagłośnieniu tej sprawy.

by Artur Jan Milicki

Przed laty zainicjowałem prowokację o wielowątkowym charakterze. Dotyczyła jakości architektury i środowiska mieszkalnego ale także obowiązującego prawa i praktyki sądów na tle najważniejszych konstytucyjnych praw, czyli praw posiadających charakter bezwzględny: godności, wolności i własności. Dodatkowo chodzi o dyskryminację, wolność gospodarczą, interes publiczny i zwykłą sprawiedliwość.

W istocie jest to problem konstytucyjny, który 13 stycznia 2012 roku będzie przedmiotem rozprawy przed NSA a zaraz potem przed Trybunałem Konstytucyjnym.

Więcej…  

deska-waldemar-szopa-fot169_pzycienski_1201http://www.tok.fm/TOKFM/0,121944.html
http://bi.gazeta.pl/im/1/10816/m10816601.mp3

Komentarze słuczaczy zamieszczone na Facebooku TOK FM:

Tomasz Laszok z jednej strony pansttwo dopuszcza sie nadmiernych ingerencji w prywatnosc..z drugiej gdyby nie pozwolenia obok kosciolow staly by na stale cyrki i domy publiczne..ktos musi paniwac aby jedno wspolgralo z innym , by nie bylo kontrastow..Paweł Jóźwiak po lekturze tego artykułu nic mnie już nie dziwi :)
http://wyborcza.pl/1,87648,10579715,Samowolka_po_goralsku__hej_.html

Dawid Gizicki nie zgodę państwa ale pewność że budynek w którym przebywać będą ludzie został zaprojektowany przez specjalistę. Szkoda że ustawodawca pomylił priorytety.

Więcej…  

Dnia 13 stycznia 2012 roku o godz. 9:00 w siedzibie Naczelnego Sądu Administracyjnego (NSA) w Warszawie (adres ul. Boduena 3/5, Sala B) odbędzie się rozprawa w przedmiocie ROZBIÓRKI SZOPY Waldemara Deski. Rozprawa będzie otwarta dla publiczności.

Gorąco zapraszamy!

Więcej…  
Tomasz Kwaśniewski
2011-02-06, ostatnia aktualizacja 2011-02-07 16:24
Salon z najtańszych, czyli rzekomo najgorszych materiałów
Salon z najtańszych, czyli rzekomo najgorszych materiałów
Fot. Albert Zawada

Podjeżdżając pod to, co wybudował, pomyślałem: szopa. - I to ma być ten niesamowity dom w Kazimierzu Dolnym? Coś, co się tak podoba? O czym dyskutowano w Stowarzyszeniu Architektów? To, o co chcą walczyć ekolodzy?

Nielegalna kuchnia z legalną elektryką
Fot. Albert Zawada
Nielegalna kuchnia z legalną elektryką
ZOBACZ TAKŻE

A potem był chrzęst tłuczonego szkła.

Jeszcze niedawno podjazd od drogi oddzielał murek ułożony z butelek po winie. Te ciemniejsze składały się w napis: "huj biurokratom". Bez "c", żeby było krócej. No i ktoś ten murek stłukł.

- Pewnie biurokraci - śmieje się gospodarz i zaprasza do "szopy".
Więcej…  

Nie pozwólmy rozebrać tej szopy.

w 2006 roku Waldek Deska, znany muzyk reggae (współzałożyciel zespołu DAAB) wybudował na swej działce pod Kazimierzem domek (szopę z desek) za 10 tys. zł, w której zamieszkał wraz z żoną. Urzędnicy uznali to za samowolę budowlaną i wydali nakaz rozbiórki. Waldek przypuszczał że tak będzie, mimo to świadomie budował swą szopę nie prosząc żadnego urzędnika o zgodę (i tak by jej nie dostał).

http://www.youtube.com/watch?v=6kkAMbeBXcM

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości