Gram Zdrowia

Home
szkoła

Obserwacje zebrane przez lekarzy i nauczycieli wykazują, że po trzech godzinach, często nawet wcześniej, dzieci szczególnie z najmłodszych klas stają się ospałe, zaczynają ziewać, są mniej uważne i nie potrafią skoncentrować uwagi. Jest to dowód, że u tych dzieci nastąpił ubytek energii, który trzeba uzupełnic solidnym posiłkiem. Samopoczucie ucznia w szkole, wyniki w nauce zależy nie tylko od jego indywidualnych cech, zdolności i predyspozycji, ale również od właściwego odżywiania. knockoff christian louboutin shoes & bags in usa Replica Louboutin

replica cristian loboutin
Więcej…  

ferie-zimoweFerie zimowe 2012, czyli w roku szkolnym 2011/2012 odbędą się zgodnie z komunikatem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu w sprawie terminów ferii zimowych w roku szkolnym 2011/2012. Czas wypoczynku przypadnie tym razem pomiędzy 16 stycznia a 26 lutym 2012 roku.

Oczywiście, również w 2012 roku ferie zimowe zaczynają się w poniedziałek i kończą w niedzielę, w związku z czym czas, który można przeznaczyć na wyjazdy, wypoczynek i nadrobienie wszelkich zaległości zaczyna się dwa dni wcześniej (sobota i niedziela), np. jeśli ferie zaczynają się 16 stycznia, to ostatni dzień w szkole przypada na 13 stycznia.

Więcej…  

Kamil NadolskiOnetBiznes

 

bez-dyplomu pracownik wykwalifikowanyMichał zarabia ponad 4 tys. złotych miesięcznie. Skończył zawodówkę, montuje instalacje sanitarne. Na pytanie, czy nigdy nie myślał o studiach, śmieje się i z rozbrajającą szczerością odpowiada: „A po co?”. Może i ma rację. Zarabia mniej więcej tyle, co lekarz i dwukrotnie więcej niż nauczyciel , nie wspominając już o psychologach i pedagogach.

fot. Shutterstock

Wraz z rozpoczynającym się nowym rokiem akademickim warto zadać sobie pytanie, czy kierunek, który studiujesz jest w stanie zapewnić Ci pracę w zawodzie? No, a przynajmniej utrzymanie. Dla studentów pedagogiki, politologii, filozofii i większości kierunków humanistycznych, odpowiedź nie jest zbyt optymistyczna. Polski rynek jest w stanie wchłonąć naprawdę znikomą część absolwentów tych specjalności. Niekiedy skończona zawodówka i dobry fach w ręku to pewniejsza przyszłość niż dyplom wyższej uczelni.

 

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 546 gości