Gram Zdrowia

Home
rodzina

Jesteśmy w trakcie postu, który zgodnie ze swoim założeniem ma nam dać dystans do różnych rzeczy, skłonić do zadumy i innego spojrzenia na dotychczasowe rzeczy. Wiele osób neguje sens postu, ponieważ kojarzy im się z religijnością - może po tym artykule część ludzi zmieni swoje spojrzenie na post. Tym razem refleksje na temat miłości i zauroczenia.

Post jest ludzkim zwyczajem, który zapewne powstał przed wszystkimi religami, ponieważ ludzie potrzebują odrywać się od szarej rzeczywistośći dla złapania nowych perspektyw. Jeśli zbyt długo pozostajemy w jednym środowisku, przy jednym zwyczaju, to tak najwyczajniej chamiejemy - przestajemy dostrzegać niłanse, nasz język staje się grubiański, zamykamy się w monolitycznym środowisku, co hamuje nasz rozwój.

Pościć można na wiele sposobów, ot tak prosto jak nie jeść mięsa, albo i trudniej wstrzymując się od przyzwyczajeń, czy też tak po prostu zmieniając środowisko w którym żyjemy.

Więcej…  

Mężczyźni - brzydcy, silna i muskularna budowa, cięzsi i więksi od kobiet. Wieksze dłonie, mniej delikatne szorstkie palce. Choleryczni, często unoszący sie honorem. Ciężko pomylić z pięknymi, drobnymi, szczupłymi, delikatnymi kobietami o małych i gładkich dłoniach. Cichych i spokojnych skłonnych do uległości dla świętego spokoju.

Gdyby ktoś miał problemy ze skojarzeniem - poniższy obrazek powinien rozwiać wątpliwości:

mezczyzna-kobieta

Niby żyjemy w środowisku naturalnym, ale jakże daleko uciekliśmy od prawdziwej natury.Nierzadko zwodzeni na manowce staramy się układać życie, ale nie wychodzi niewiedziec czemu.

Nie trudno sie pogubić w świecie partnerstwa i homofilii, który wynaturza nas coraz bardziej.

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Losowy produkt

79,95 PLN

19,97 PLN


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 220 gości