Gram Zdrowia

Home
prawo budowlane

deska-waldemar-szopa-fot169 pzycienski 1201

Rozprawa odbędzie sie jutro, w piątek, 13 stycznia 2012, o godzinie 9 rano w sali B, ul. Boduena 3/5, – Naczelny Sąd Administracyjny w Warszawie. Rozprawa jest otwarta dla publiczności. Zapraszamy serdecznie.

______________________________________________

Wnoszę o unieważnienie decyzji o rozbiórce mojego domu jako decyzji obrażającej Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej, Powszechną Deklarację Praw Człowieka, najwyższe wartości humanistyczne, dotychczasowy dorobek kultury oraz demokratyczne Państwo Prawa.

Więcej…  

Oburzony postawą administracji państwowej walczę o podstawowe, gwarantowane Konstytucją RP prawa człowieka.  Obojętność nie zdejmuje z obywatela odpowiedzialności za przyszłe losy. Dlatego z tego punktu widzenia zaangażowanie w obronę swoich konstytucyjnie gwarantowanych praw obywatelskich jest najważniejsze.

Chcę przebić się przez obojętność mediów, bo one mają obowiązek rzetelnego informowania opinii publicznej o tym co dla obywateli jest ważne.

Więcej…  

deska-waldemar-szopa-fot169_pzycienski_1201http://www.tok.fm/TOKFM/0,121944.html
http://bi.gazeta.pl/im/1/10816/m10816601.mp3

Komentarze słuczaczy zamieszczone na Facebooku TOK FM:

Tomasz Laszok z jednej strony pansttwo dopuszcza sie nadmiernych ingerencji w prywatnosc..z drugiej gdyby nie pozwolenia obok kosciolow staly by na stale cyrki i domy publiczne..ktos musi paniwac aby jedno wspolgralo z innym , by nie bylo kontrastow..Paweł Jóźwiak po lekturze tego artykułu nic mnie już nie dziwi :)
http://wyborcza.pl/1,87648,10579715,Samowolka_po_goralsku__hej_.html

Dawid Gizicki nie zgodę państwa ale pewność że budynek w którym przebywać będą ludzie został zaprojektowany przez specjalistę. Szkoda że ustawodawca pomylił priorytety.

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości