Gram Zdrowia

Home
natura

http://www.youtube.com/watch?v=d_OfM5z9cJg

http://www.stefaniakorzawska.pl
Gościem Agnieszki Lipki w audycji "Samo życie" w Radiu Dla Ciebie była Stefania Korżawska, autorka książki "Po zdrowie z ziołami". Na wakacjach może zdarzyć się dosłownie wszystko, alergia, poparzenie słoneczne, chrypka, czy zatrucie pokarmowe.

Więcej…  

Ja osobiście nie jestem przeciwnikiem GMO, ale może dla kogoś z Was poniższa lista będzie użyteczna. Na samym początku link do oryginalnej listy na stronie antygmo.

Moje zdanie odnośnie GMO jest takie, że zgodnie z odwiecznym prawem natury przeżywają silniejsi - skoro GMO jest na tyle silne, żeby przetrwać w środowisku naturalnym, to jak najbardziej zasługuje na życie, a jeśli jest dobre w smaku jako surowe, to nie widzę nic złego w tym żeby jeść GMO.
Według mnie ludzie zbyt pochopnie uważają się za tak możnowładnych (zwolennicy ANTYGMO), że są w stanie zapanować nad naturą, że biedna natura nie obroni się przed tym. Ja wierzę, że to natura jest Panią i Władczynią i to ona rozdaje karty. Oczywiście możemy próbować oszukiwać ją przez jakieś modyfikacje GMO, ale tak czy inaczej środowisko naturalne zawsze weryfikuje, czy nowa forma życia zasługuje na przeżycie.
Tak na prawde wszystko co żywe na bieżąco modyfikuje swój kod genetyczny, żeby wyprzedzić innych i przeżyć. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ludzkie wytwory, były także samoczynnie wytworzone przez naturalne modyfikacje.
Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 96 gości