Gram Zdrowia

Home
gmo

Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) powołała Komisja Kodeksu Żywieniowego (zwykle zwaną Kodeksem ) w 1963 roku poprzez dwa ze swych organów: Organizacje Narodow Zjednoczonych do spraw Wyzywienia i Rolnictwa (FAO) i Światową Organizację Zdrowia (WHO), w celu promowania bezpieczeństwa żywności dla konsumentów i dobrych praktyk w handlu żywnością.

Komisja Kodeksu Żywieniowego jest międzyrządowym ciałem ze 170 krajami członkowskimi. Komisja koordynuje prace prowadzone przez międzynarodowe organizacje rządowe i pozarządowe (INGO), dotyczące ;standardów i wytycznych żywieniowych. Większość organizacji pozarządowych biorących udział w posiedzeniach KKŻ reprezentuje interesy korporacji międzynarodowych. Organizacje pozarządowe nie posiadają prawa głosu, ale uzyskać prawo obserwatora.

Więcej…  

Ja osobiście nie jestem przeciwnikiem GMO, ale może dla kogoś z Was poniższa lista będzie użyteczna. Na samym początku link do oryginalnej listy na stronie antygmo.

Moje zdanie odnośnie GMO jest takie, że zgodnie z odwiecznym prawem natury przeżywają silniejsi - skoro GMO jest na tyle silne, żeby przetrwać w środowisku naturalnym, to jak najbardziej zasługuje na życie, a jeśli jest dobre w smaku jako surowe, to nie widzę nic złego w tym żeby jeść GMO.
Według mnie ludzie zbyt pochopnie uważają się za tak możnowładnych (zwolennicy ANTYGMO), że są w stanie zapanować nad naturą, że biedna natura nie obroni się przed tym. Ja wierzę, że to natura jest Panią i Władczynią i to ona rozdaje karty. Oczywiście możemy próbować oszukiwać ją przez jakieś modyfikacje GMO, ale tak czy inaczej środowisko naturalne zawsze weryfikuje, czy nowa forma życia zasługuje na przeżycie.
Tak na prawde wszystko co żywe na bieżąco modyfikuje swój kod genetyczny, żeby wyprzedzić innych i przeżyć. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ludzkie wytwory, były także samoczynnie wytworzone przez naturalne modyfikacje.
Więcej…  

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
Date : Sat, 18 Feb 2012 04:50:16 +0100
Subject : Fwd: PD: Wiadomości z frontu anty-GMO
============ Forwarded message ============

Witam,

Przekazuje ciekawe informacje dotyczace GMO, ktore wlasnie otrzymalam,. Wyglada, ze Europejczycy odniesli zwyciestwo w walce z kartelem Monsanto, ktory od lat zatruwa ludzkosc toksyczna, rakotworcza zywnoscia GMO.  Mam nadzieje, ze polscy rodzice odniosa podobne zwyciestwo w walce z kartelami farmaceutycznymi od lat trujacymi dzieci toksycznymi szczepionkami. 

Pozdrawiam

DM

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 147 gości 

Cytat

Czy wiesz że...
Palenie tytoniu zabija rocznie ponad 4 miliony palaczy (tylko w Europie – 1,4 miliona). Eksperci WHO ostrzegają, że jeśli epidemia palenia nie zostanie radykalnie zastopowana, to od 2020 roku w następstwie chorób spowodowanych paleniem papierosów, co roku na świecie będzie umierać 10 milionów osób,