Gram Zdrowia

Home
farmacja

From : Maria Majewska
Date : Sat, 28 Jul 2012 15:07:53 +0200
Subject : zyski z "pandemicznych" szczepionek

„W ciągu ostatnich dwóch dekad przemysł farmaceutyczny daleko odszedł od oryginalnego celu  wynajdywania i produkowania nowych użytecznych leków.   Teraz, będąc głównie maszyną marketingową do sprzedawania leków wątpliwej użyteczności, przemysł ten wykorzystuje  swoje bogactwo i siłę  do korumpowania każdej instytucji, która może stać na jego drodze, włącznie z Amerykańskim Kongresem, FDA,  medycznymi centrami akademickimi,  i samą profesją medyczną.„ http://therefusers.com/category/refusers-newsroom/

Oto słowa wypowiedziane przez amerykańską lekarkę,  uprzednią zasłużoną redaktor naczelną bardzo prestiżowego czasopisma medycznego „New England Journal of Medicine” z siedzibą w Uniwersytecie Medycznym Harvarda. One najlepiej opisują okoliczności przyjęcia w Polsce totalitarnej ustawy o przymusowych szczepieniach.

Więcej…  

Date : Mon, 23 Jul 2012 17:07:11 +0200
Subject : Fwd: Sedno sprawy. Nie opublikowane jeszcze materiały. Powiązania WHO z kartelami farmacji. Korupcja w wielkim stylu.

Warto sie z tym zapoznac.

--------- Forwarded message ----------
From: Ryszard Wiercinski
Date: 2012/7/23
Subject: Sedno sprawy. Nie opublikowane jeszcze materiały. Powiązania WHO z kartelami farmacji. Korupcja w wielkim stylu.
To: Bronislaw.Komorowski@prezydent.pl
Cc: listy@prezydent.pl


Szanowny Panie Prezydencie Rzeczpospolitej Polskiej

 

Prawie bez komentarza z mojej strony przesyłam nagie fakty, w czyje zbrodnicze ręce ma być złożone najdroższy, najcenniejszy dar jakim jest  zdrowie polskiego narodu:

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/miliardy-odszkodowania-za-najwieksze-oszustwo-zdrowotne-w-historii-usa,262427.html ,

Teraz sedno sprawy, nie publikowany przeze mnie nigdzie materiał o przejęciu labolatoriów WHO przez GSK (także skopiowany dla pewności i przesłany w załączniku):

Więcej…  

============ Forwarded message ============
From : Maria Majewska
Date : Sun, 20 May 2012 20:55:59 +0200
Subject : Kraj królików doświadczalnych
============ Forwarded message ============

Szanowni Państwo,

Gorąco polecam artykuł Maji Narbutt z ostatniego numeru Uważam Rze (14-20 maja) pt. „Kraj królików doswiadczalnych”.  Autorka opisuje przerażająca skalę badań klinicznych różnych farmaceutyków na polskich pacjentach (zarówno chorych jak i zdrowych) przeprowadzanych często  bez ich wiedzy oraz pod terrorem psychicznym ekperymentatorów. Brak ustawy prawnej regulującej takie badania, w połączeniu z pazernością, nieuczciwością i brutalnością ekperymentatorów-lekarzy sprawia, że badanie te przeprowadzone są w sposób skrajnie nieetyczny.  Pod względem  braku etyki badań klinicznych Polska porównywana jest przez zachodnich obserwatorów do krajów afrykańskich. W Polsce przeprowadza się ok. 500 takich badań rocznie ( z czego ok. 100 prawdopodobnie w fazie I, co znaczy, że jakieś chemiczne substancje podawane sa osobom po raz pierwszy i mogą je zabić).   Robi sie też skandaliczne badania na dzieciach, np. punkcje lędźwiowe bez żadnego usasadnienia medycznego, które wywołuja u nich groźne objawy i powikłania.

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Losowy produkt

79,95 PLN

5,00 PLN


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości