Gram Zdrowia

Home
antyutleniacze

Francuski paradoks - jak to jest, że mogą jeść tak tłusto, palić papierosy i nie mieć tak dużo chorób nowotworowych i sercowych? Naukowcy od dawna podejrzewali, że stoi za tym wino - w końcu nie od dziś wiemy ile czerwonego wina piją francuzi. Nie wszyscy jednak wiedzą, że mał aliczbę chorób sercowych i nowotworowych francuzi rekompensują marskościami wątroby.

Wino zawiera bardzo dużo flawonoidów z ciemnych skórek winogron, z których jest wytwarzane. Większą zawartość  flawonoidów mają wina czerwone przed białymi.

Więcej…  

Zapraszam do obejrzenia co na temat butów odkryli naukowcy. Autor nagrania ma specyficzny sposób opowiadania, ale jeśli chodzi o samą treść, to wszystko układa się w bardzo logiczną całość.

http://www.youtube.com/watch?v=ZUAsazwL0IM

Dowiemy się, że buty są bardzo niebezpieczne ze względu na gumową podeszwę, która powoduje odizolowanie nas od ziemi. Brak bezpośredniego połączenia z ziemią powoduje, że nasze ciała elektryzują się, a brak uziemienia niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Poprzez zdjęcie obuwia i stanięcie na kamieniu bardzo szybko możemy pozbywać się niekorzystnych ładunków elektrycznych, które otrzymujemy poprzez zabawy elektrycznymi rzeczami - telefony, komputery, tv itp.

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Losowy produkt

54,12 PLN

12,30 PLN


Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 256 gości