Gram Zdrowia

Home
woda

Cała prawda o fluorze

Gdyby ktoś powiedział Ci, że regularnie spożywasz substancję bardziej trującą od ołowiu, która powoduje odwapnienie kości, raka, wiele innych chorób oraz jest głównym składnikiem leków psychotropowych, prawdopodobnie byłbyś więcej niż zaniepokojony. Zdaniem niektórych lekarzy na podobne niebezpieczeństwo narażone są miliony ludzi (zwierząt i roślin też) na całym świecie. Cóż to za tajemnicza substancja?

 

Chodzi o fluor dodawany do wody pitnej (fluorki [F-]).

Wielu ludzi po raz pierwszy zetknęło się z fluorem w latach 50. Wtedy właśnie zaczęto dodawać go do pasty do zębów, co miało zapobiec nieprzyjemnym wizytom u dentysty. Mało kto jednak wie, że substancja ta była wykorzystywana już wcześniej, jednak w zupełnie innym celu.

imitation christian lob Christian Louboutin Replica luois bouton knockoff
Więcej…  

Gdy w żołądku soki trawienne (kwas solny) trawią mięso, to tworzy sie z tego otoczka, która blokuje dostęp śweżego kwasu do niestrawionych jeszcze kawałków mięsa. Popicie wodą (w żadnym wypadku czymkolwiek co zawiera w sobie cukier) powoduje opłukanie mięsa i odsłonięcie kolejnych niestrawionych części mięsa.

high quality imitation laboutin hoes Louboutin Replica knockoff christian laboutin shoes
Więcej…  

 Kapitan wskoczył do wody w ubraniu, prosto z kabiny i zaczął płynąć sprintem w kierunku ofiary. Jako były ratownik skupił swój wzrok na ofierze, kiedy płynął prosto na ludzi, którzy pływali między plażą, a zakotwiczoną łódką. “On chyba myśli, że się topisz”, powiedział mąż do żony. Wcześniej pryskali na siebie wodą, ona krzyczała, ale teraz już znieruchomieli stojąc po szyję w wodzie na piaskowej mieliźnie. „Przecież wszystko jest w porządku, co on wyprawia?”, zapytała żona, nieco zirytowana. Mąż krzyknął „Wszystko w porządku!” machając do kapitana, żeby zawrócił, ale ten dalej twardo płynął w ich kierunku. „Z drogi!” krzyknął, gdy przepływał między nimi. Dokładnie trzy metry za ich plecami,  topiła się ich dziewięcioletnia córeczka. Już bezpieczna w ramionach kapitana wybuchła płaczem, “Tatusiu!”

Więcej…  

cala-prawda-o-lodowatej-wodziePowiem ci coś, czego większość ludzi pracujących w marynarce i rybołówstwie nie rozumie. To się tyczy marynarzy, managerów, dyrektorów, ubezpieczycieli, obsługi portów i większości ratowników.

Więcej…  
Powered by Tags for Joomla

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości