Gram Zdrowia

Zdrowie z natury - Szkoła

Horoskop: koziorozec i milosc - ona i on

Drukuj

ON

To człowiek poważny, głęboki i małomówny. Uparty, cierpliwy i skoncentrowany na własnych celach. Nie wydaje się być zbyt towarzyski i ufa tylko kilku wybrańcom. Doskonale panuje nad swymi emocjami, nie okazuje otoczeniu swoich potrzeb duchowych i emocjonalnych; zbytnie wynurzanie się przed innymi traktuje jak słabostkę, z którą należy walczyć.

Jednak wraz z upływem lat wyraźnie staje się łagodniejszy i bardziej tolerancyjny, nabiera zaufania dla siebie samego i pozwala sobie na swobodniejszy sposób bycia.

Z natury jest pesymistą, nie znosi tracić czasu na zbędne [jego zdaniem] błahostki, najważniejsze są dla niego studia, praca i kariera, dopiero po osiągnięciu określonej pozycji społecznej pozwala sobie na relaks i rozrywki. Tak samo dzieje się w miłości, to nie jest typ uganiający się za spódniczkami. Oczywiście zdarzają mu się przygody natury erotycznej, ale nie traktuje ich poważnie, dlatego bardzo rzadko związuje się na poważnie kiedy jest bardzo młody. Woli poczekać, ustabilizować swoje dążenia materialne, pragnie zapewnić swojej wybrance i przyszłej rodzinie wygodne, dostatnie życie.

Jest niezwykle wymagający i niełatwo się zakochuje, trudno mu zaakceptować własne uczucia, przy nim należy być cierpliwym i łagodnym. Bo pod twardą, nieprzemakalną skorupą tętni tęsknota za tym by być kochanym i docenianym. Potrzeba więc pewnego czasy by poczuł się pewny siebie, swoich uczuć, wtedy się otworzy i pokaże swój prawdziwy temperament.

Nie bawi się w komplementy, szerokim łukiem omija romantyczność; uczucia okazuje czynami i jest niezwykle wierny.

Więcej…
 

Wszystko czego potrzebuję na Bożenarodzenie to Ty!

Drukuj

Supermarkety rozpoczęły jeden ze smutniejszych okresów każdego roku. Polowanie na prezenty rozpoczęte. Odwracanie uwagi od rzeczy na prawdę ważnych rozpoczęte pełną parą.

Uganiamy się za prezentami, żeby uszczęśliwić swoich najbliższych, z którymi spotkamy się podczas świąt Bożego Narodzenia. Niektórzy poświęcą mniej czasu, a inni godzinami będą biegać po marketach, żeby dostać coś najlepszego, coś wyczekiwanego przez najbliższą osobę.

A co jeśli nasi najbliżsi potrzebują czegoś zupełnie innego? czegoś całkowicie niematerialnego? czegoś czego nie da się tak po prostu kupić w sklepie?? Co jeśli nasi najbliżsi potrzebują tak po prostu miłości? Tego, żebyśmy tak po prostu spędzili z nimi więcej czasu? tak żeby poczuli się bezpieczni? tak po prostu kochani?

Może zamiast uganiać się za kolejnymi prezentami, lepiej ten czas poświęcić na odwiedzenie tych co mają być obdarowani?

Tak więc propozycja na ten rok, żebyśmy nasze dzieci uczyli poświęcać więcej czasu naszym najbliższym - Babciom, Dziadkom, tak  żeby w tym roku wszyscy czuli się kochani. Przecież to nie może być tak, że dzieci bardziej się cieszą z prezentów otrzymanych od Dziadków, niż z samego faktu spotkania się z Dziadkami. A przecież nierzadko jest tak, że po przyjściu Mikołaja dzieci znikają na godziny, żeby bawić się prezentami, zamiast do końca świąt bawić się obecnością bliskich, obecnością Rodziny.

 

Więcej…
 

Świat to tylko iluzja, która próbuje Cię zmienić

Drukuj

Jak często nam się zdaje, że pozjadaliśmy wszystkie rozumy świata. Że wiemy, a tak na prawdę okazuje się że nic nie wiemy. Jakie to mądre powiedzenie "Wiem, że nic nie wiem". A ile czasu musi upłynąć żebyśmy zaczęli sobie zdawać z tego sprawę.

Jak jesteśmy młodzi, wydaje nam się że możemy świat zdobywać, chcemy wszystko zmieniać, nie bacząc na doświadczenia starszych.

Ile czasu musi upłynąć, żebyśmy zdali sobie sprawę, że świat jest iluzją. Że nie wszystko złoto co się świeci. Gra pozorów. Im wcześniej tym lepiej, bo wówczas będziemy podejmowali właściwie decyzje.

Odkrycie każdej iluzji jest dla nas lekcją pokory i w tej pokorze jest dla nas ratunek. Im więcej w nas pokory, tym mniej wystawiamy się na ciosy. Każdy powinien znać swoje miejsce w stadzie i z pokorą cieszyć, z tego co przynosi mu życie.

Jedyną rzeczą, gdzie nie ma iluzji jest rodzina, tylko rodzinie można ufać, a ten kto nie zaufa, da się uwieść innym głosom pobłądzi jak Syn marnotrawny. Gdy już pobłądzimy, naszą jedyną nadzieją jest pokorny powrót do domu Ojca, tak jak zrobił to Syn marnotrawny.

Kobietom wolno żyć w iluzji, ale mężczyznom nie wolno ulegać iluzji, to oni powinni stać na straży, żeby kobiety nie cierpiały z powodu iluzji.

VNV Nation - Illusion

 

Więcej…
 


Strona 6 z 73

Ostatnio na forum

Brak postów do publikacji.

Komentarze

 • Suplementy cynku, przedawkowanie, prostata 3/4

  Hej, bardzo wolno ładuje się strona na mobilce

  Czytaj więcej...

   
 • Leczenie wodą utlenioną - Terapia nadtlenkiem wodoru

  Tylko woda destylowana bo mineraln zanieczyszczona !!!! tylko pehydrol rozcieńczony 1:10 bo woda z ...

  Czytaj więcej...

Pokrewne

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 832 gości 

Cytat

Czy wiesz że...
Palenie tytoniu zabija rocznie ponad 4 miliony palaczy (tylko w Europie – 1,4 miliona). Eksperci WHO ostrzegają, że jeśli epidemia palenia nie zostanie radykalnie zastopowana, to od 2020 roku w następstwie chorób spowodowanych paleniem papierosów, co roku na świecie będzie umierać 10 milionów osób,